Hurtownia odzieży używanej zachodniopomorskie

Hurtownia odzieży używanej w województwie zachodniopomorskim jest tym, czego szukasz? Rozpocznij współpracę z Ecotex Poland! Mamy 30 lat doświadczenia w branży i międzynarodowy zasięg.

30 years of experience

Over 160 product categories

International

8,000,000 kg per year

Let's work together to support and foster Circular Fashion

Offer

Hurtownia odzieży używanej w zachodniopomorskim - OFERTA

Szukasz sprawdzonej hurtowni odzieży używanej w zachodniopomorskiem? Zapraszamy do nawiązania współpracy z Ecotex Poland! Nasze ponad 30 lat doświadczenia na rynku międzynarodowym sprawia, że doskonale znamy branżę, wiemy co działa, a co nie i zawsze staramy się jak najlepiej doradzić. Nasza oferta skierowana jest zarówno do hurtowni, jak i detalicznych sprzedawców z całego kraju, w tym z regionu zachodniopomorskiego. Prowadzimy stacjonarną hurtownię oraz sortownię w województwie lubuskim, gdzie na miejscu sami klasyfikujemy towar. Dzięki temu masz możliwość osobiście zobaczyć nasze produkty, poznać, jak złożony jest proces naszego sortowania i ile osób czuwa nad poprawnością każdej sztuki odzieży w każdym naszym pakiecie. Oferujemy  również sprawną wysyłkę odzieży, obuwia i dodatków, więc jeśli preferujesz taką formę, masz możliwość zaoszczędzić czas potrzebny do wygospodarowania, aby podjechać po towar. .Jeśli szukasz doświadczonego w branży partnera biznesowego, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy ofertę, doradzimy, co będzie miało u Ciebie największy potencjał sprzedażowy, a także udzielimy wskazówek, na co należy uważać prowadząc sklep second hand.

Odzież używana zachodniopomorskie – skorzystaj z oferty Ecotex Poland

Wchodząc w partnerstwo z Ecotex Poland zyskasz dostęp do precyzyjnie selekcjonowanej odzieży i unikatowych zestawów odzieżowych, które zostały skomponowane z myślą o handlu detalicznym. Każdy produkt w pakiecie jest starannie dobierany, biorąc pod uwagę jego wygląd, rozmiar i kondycję, aby zapewnić możliwość jak najsprawniejszej re-sprzedaży. Dla właścicieli hurtowni zainteresowanych nieprzetworzoną odzieżą polecamy kontakt z naszą spółką, Ecotex Germany, mającą siedzibę w zachodnich Niemczech. Oddział ten skupia się na zbieraniu i rozprowadzaniu „oryginalnej” odzieży, która służy również jako materiał do produkcji dla Ecotex Poland.

Nieprzetworzona odzież, która nie jest klasyfikowana ze względu na swoje specyficzne cechy, jest prawnie uznawana za odpad. Wprowadzanie takiego towaru na rynek wiąże się z koniecznością uzyskania licznych pozwoleń, w tym na jej przetwarzanie. Nie wywiązanie się ze swoich obowiązków może skutkować ogromnymi karami finansowymi i oprócz niesortu kontenerowego obejmuje również inne jego typy, jak np odzież ze zbiórek D2D (ang. door-to-door). Bezpieczną opcją jest współpraca z firmą, która dokładnie sortuje swój asortyment i jest w stanie to potwierdzić. Uważaj na hurtowników którzy oszukują, albo umywają ręce, gdy w zakupionym od nich towarze znajduje się mocno zniszczona, np. porwana odzież. Jako specjaliści w branży sortowania używanej odzieży przykładamy dużą wagę do edukacji naszych klientów, by unikali niezamierzonego łamania przepisów. Ponadto, nie podpisujemy umów na wyłączność z naszymi klientami. Wierzymy w uczciwe relacje, w których właściciel second handu wraca do nas, ponieważ jest zadowolony z tego, jak sprzedaje się zakupiona u nas odzież. Naszą misją jest wprowadzanie tekstyliów w drugi obieg i szukanie dla tych już wyprodukowanych jak najlepszego zagospodarowania.  

Hurtownia odzieży używanej obsługująca zachodniopomorskie – zadbaj z nami o środowisko

Misją Ecotex Group jest pełne wykorzystanie tekstyliów, które już zostały wyprodukowane. Wybierając współpracę z nami, otrzymujesz:

  • najwyższy poziom obsługi: w tym precyzyjne sortowanie i kategoryzacja odzieży, gwarancja niezmiennego standardu jakości przy każdym zamówieniu;

  • bogaty wybór odzieży: od odzieży dokładnie segregowanej po unikalne kompozycje – dajemy Ci swobodę w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu;

  • tekstylia uzyskane wyłącznie od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców, co gwarantuje odpowiedzialne podejście do zarządzania nimi od chwili ich zdobycia, aż do sprzedaży w Twoim sklepie.

Zapraszamy do przyłączenia się do grona usatysfakcjonowanych klientów Ecotex Poland, nie tylko z województwa zachodniopomorskiego, ale również z innych obszarów Polski oraz Europy.

Our transport and forwarding services

Since 1991, we have been running Polstoff, the company, which is responsible for providing domestic and international transport as well as forwarding services. Close cooperation with companies belonging to the Ecotex Group guarantees the highest safety standard and timeliness of each shipment.

Polstoff has the necessary EU permits required for road transport , including used clothing and recycled paper.

Trusted by

Join the group of partners that have given us their trust

Ecotex Poland

ul. Spółdzielcza 2
68-100 Żagań
Poland

FAQ

Frequently Asked Questions

We invite you to complete the contact form on our website. Depending on the goods you are looking for, a dedicated person will contact you as soon as possible.

We work on clothing imported from Germany, England, and Scotland. Ecotex Germany and Helppack are responsible for collecting and supplying German clothing, and trusted business partners for goods from Great Britain. 

For sorted and pre-sorted clothing intended for wholesale and retail sale, our company Ecotex Poland located in the province of Lubuskie.

Ecotex Germany and Helppack are headquartered in Wuppertal, Germany. Ecotex Poland and Polstoff are companies located in Żagań, Poland.

Ecotex Germany conducts collections in North Rhine-Westphalia in the western part of Germany. You can also send clothes by courier here: Helppack.de. On this website you can send a parcel with your clothing to us for free and choose which project or theme you would like to support. IMPORTANT! – at the moment, the solution works in Germany ONLY.

We developed and maintain a detailed and multi-stage grading process that is aligned with our customers' requirements and expectations. As such, we use the full potential for reuse of clothing and supply other clothing wholesalers, retail stores and companies that resell or use clothing in its original as well as in alternative forms by finding new applications for textiles.

We do not run our online retail shop. We only offer our goods for sale as a wholesaler. We meet the expectations of novice entrepreneurs and can carry out trial courier shipments with smaller volumes. It is also possible to purchase without visiting our facility, but we always encourage to do so to learn about our sorting process and the quality we have. 

Ecotex Poland is a direct importer of clothing from England and Scotland. It is possible to purchase goods in their original form (from D2D and C4C collections), or already sorted by our sorting staff. 

Ecotex Germany is responsible for unsorted clothing. We do not sell unsorted clothing to individuals or companies without waste processing permits.