Hurtownia Odzieży Używanej Anglia Sort | Ubrania z Anglii Hurt - Ecotex
Contact
PL EN DE
0

Anglia Sort

Nasza supporting charity projects and developing initiatives related to Circular Fashion. oferuje najwyższej jakości ubrania z Anglii sprzedawane hurtowo. Poznaj dostępny asortyment i odkryj korzyści, jakie niesie ze sobą współpraca z nami. Ubrania z Anglii sort hurt przyciągną uwagę osób, które poszukują odzieży znanych i lubianych marek. Jesteśmy rozpoznawalni jako sortownia odzieży używanej bazująca na zatowarowaniu z wielu państw, a w szczególności z Anglii i Niemiec. 

Offer

Odzież używana z Anglii dostępna hurtowo

W naszej ofercie znajdziesz odzież pochodzącą z Anglii sortowaną szczegółowo np. cream angielski oraz dedykowane do sprzedaży detalicznej miksy tj. Anglia Sort. Odzież angielska oferuje szeroką paletę produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Brytyjczycy cenią modę i lubią wyrażać przez nią osobowość. Stawiają zarówno na klasyczne kroje i kolory, jak i na sezonowe trendy. Właśnie dlatego w kategorii odzieży używanej znajdują się zarówno kurtki w szkocką kratę, jak i wełniane swetry w kolorze uznawanym za najmodniejszy w aktualnym sezonie.

Naszą autorską kategorię Anglia Sort proponujemy tym sklepom, które chcą zaopatrzyć własny ciucholand  we wszechstronny asortyment, dedykowany zróżnicowanym grupom odbiorczym i są nastawieni na odzież pochodzącą z Anglii.

Unikalna oferta – odzież z Wielkiej Brytanii

Nasza hurtownia odzieży używanej z Anglii pozyskuje ubrania ze zbiórek D2D (ang. door to door) i C4C (ang. cash for clothes). Warto mieć na uwadze, że według europejskiego prawa, aby móc sprzedawać odzież używaną w detalicznych second-handach, musi ona spełniać swoją funkcję pierwotną, czyli nadawać się do noszenia. Powyższe kategorie pochodzące bezpośrednio ze zbiórek nie są prawnie dedykowane do sprzedaży w lumpeksach, gdyż nie są całkowicie pozbawione odzieży nadającej się do recyklingu i odpadu. Nawet odzież C4C pomimo swojej specyficznej metody pozyskania nie jest w pełni pozbawiona wymienionych kategorii. Jednorazowe przeglądnięcie przez pracowników placówek nie gwarantuje zgodnej z prawem klasyfikacji, aby być uznana za odzież sortowaną.

Odzież D2D i C4C wymaga segregacji przed dalszą sprzedażą i nie jest to wbrew pozorom segregacja pracowników na zapleczu, gdyż aby móc sortować, wymagana jest masa zezwoleń. Z tego powodu za sklasyfikowanie ubrań odpowiada profesjonalna sortownia, która spełnia wszystkie wymogi prawne. Czerp informacje z wartościowych źródeł i nie daj się namówić, aby do zatowarowania Twojego Second-Handu niesortem – takie działanie może wpędzić Cię w poważne kłopoty i olbrzymie kary finansowe. My w Ecotex Poland działamy nie tylko jako hurtownia odzieży używanej z Anglii, ale również jako sortownia, dlatego podejmując z nami współpracę, nie musisz martwić się o formalności związane z klasyfikacją odzieży, ani prowadzić własnej sortowni. Sprawdź też inną kategorią dedykowaną detalistom:  eu sort

Zamów używane ubrania z Anglii do swojego sklepu!

W naszym asortymencie znajduje się sortowana odzież używana, która spełnia najwyższe standardy jakościowe. Każdy produkt jest starannie, wieloetapowo sprawdzany i selekcjonowany, co gwarantuje pełne zadowolenie z zakupów Twoich klientów. Masz do wyboru odzież podzieloną na dokładne asortymenty jak i dedykowane miksy, które stanowią ekonomiczniejszą alternatywę do odzieży sortowanej szczegółowo. Odzież z Anglii sprawi, że trafisz w gust kobiet, mężczyzn, nastolatków i dzieci. Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu!

Want to know how our used clothing sorting facility works?

Check out the information available on the website and write to us!

Miksy tekstyliów wg kanału sprzedaży

Trusted by

Join the group of partners that have given us their trust

FAQ

Frequently Asked Questions

We invite you to complete the contact form on our website. Depending on the goods you are looking for, a dedicated person will contact you as soon as possible.

We work on clothing imported from Germany, England, and Scotland. Ecotex Germany and Helppack are responsible for collecting and supplying German clothing, and trusted business partners for goods from Great Britain. 

For sorted and pre-sorted clothing intended for wholesale and retail sale, our company Ecotex Poland located in the province of Lubuskie.

Ecotex Germany and Helppack are headquartered in Wuppertal, Germany. Ecotex Poland and Polstoff are companies located in Żagań, Poland.

Ecotex Germany conducts collections in North Rhine-Westphalia in the western part of Germany. You can also send clothes by courier here: Helppack.de. On this website you can send a parcel with your clothing to us for free and choose which project or theme you would like to support. IMPORTANT! – at the moment, the solution works in Germany ONLY.

We developed and maintain a detailed and multi-stage grading process that is aligned with our customers' requirements and expectations. As such, we use the full potential for reuse of clothing and supply other clothing wholesalers, retail stores and companies that resell or use clothing in its original as well as in alternative forms by finding new applications for textiles.

We do not run our online retail shop. We only offer our goods for sale as a wholesaler. We meet the expectations of novice entrepreneurs and can carry out trial courier shipments with smaller volumes. It is also possible to purchase without visiting our facility, but we always encourage to do so to learn about our sorting process and the quality we have. 

Ecotex Poland is a direct importer of clothing from England and Scotland. It is possible to purchase goods in their original form (from D2D and C4C collections), or already sorted by our sorting staff. 

Ecotex Germany is responsible for unsorted clothing. We do not sell unsorted clothing to individuals or companies without waste processing permits.